Producent wysokowydajnych narzędzi skrawających

O firmie

Firmę Freznar tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży narzędzi skrawających z węglika spiekanego. Korzystamy z nowoczesnej technologii światowego lidera na rynku szlifierek narzędziowych Walter S.r.o..

Zakres działalności:

  • Produkcja narzędzi skrawających w oparciu o indywidualne zamówienia klienta, zarówno narzędzi standardowych, jak i niestandardowych - wg rysunku klienta lub własnej dokumentacji. Narzędzia mogą być uszlachetnione poprzez nałożenie powłok przeciwzużyciowych: TiN, TiAlN, TiCN, lub innych powłok (wielowarstwowych). Pracujemy również na materiale powierzonym przez klienta
  • Dostosowujemy stereometrię narzędzia w zależności od przeznaczenia; do obróbki stali i żeliw, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, grafitu, drewna.
  • Prowadzimy serwis narzędziowy: regenerujemy narzędzia nie tylko produkowane przez nas, lecz również innych producentów, w zakresie określonym przez klienta. Dla rekonstrukcji oryginalnych właściwości narzędzi oferujemy możliwość ponownego nałożenia powłoki przeciwzużyciowej. Powyższe dotyczy również narzędzi HSS.

Nowoczesne oprogramowanie oraz wyposażenie do kontroli zapewnia nam możliwość produkcji i regeneracji wielu typów narzędzi.